Home / About / Wydział / Kontakt

Kontakt

 

AKADEMIA OBRONY NARODOWEJ
WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO
al. gen. Antoniego Chruściela „Montera” 103
00-910 Warszawa

NIP 113-00-05-367
Regon 011574244

 

Numery telefonów do DZIEKANATU na poszczególne kierunki studiów znajdują się w zakładce
WYDZIAŁ / DZIEKANAT.

 

Dziekan WBN
płk dr hab. Ryszard Niedźwiecki

Prodziekan WBN

płk dr hab. Juliusz Tym

Sekretariat Dziekana i Prodziekana 
Anna Głogowska
tel./fax: : 261 814 110

e-mail: sekretariat.wbn@aon.edu.pl

 

Prodziekan ds. naukowych
prof. dr hab. Jarosław Gryz

tel.: 261 813 765
e-mail: j.gryz@aon.edu.pl 

 

Prodziekan ds. studenckich
dr Dąbrówka Smolny
tel.: 261 813 665
e-mail: d.smolny@aon.edu.pl

 

Dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa Państwa
płk dr hab. Tomasz Kośmider
tel.: 261 813 150
tel./fax: 261 814 341
e-mail: t.kosmider@aon.edu.pl

 

Dyrektor Instytutu Stosunków Międzynarodowych

tel. 261 813 476
e-mail:

 

Dyrektor Instytutu Strategii
płk dr hab. Marek Kubiński
tel.: 261 813 677

e-mail: m.kubinski@aon.edu.pl

 

p.o. Dyrektora Instytutu Prawa i Administracji
ppłk dr inż. Dariusz Nowak
tel.: 261 814 104

e-mail: d.nowak@aon.edu.pl

 

Dyrektor Instytutu Inżynierii Systemów Bezpieczeństwa
prof. dr hab. inż. Piotr Sienkiewicz
tel.: 261 813 138

e-mail: p.sienkiewicz@aon.edu.pl

 

Szef Katedry Historii Wojskowości

tel. 261 813 393

e-mail: 

 

Kierownik studiów doktoranckich
prof. dr hab. inż. Ryszard Szpyra
tel.: 261 813 641

e-mail: r.szpyra@aon.edu.pl

 

Kierownik ds. administracyjnych
Stanisław Gacek
tel./fax: 261 814 789

e-mails.gacek@aon.edu.pl

 

Sprawdź także

Dokumenty normatywne – Wykładowcy

  Postanowienia dotyczące prac dyplomowych (licencjackich, magisterskich):ZARZĄDZENIE nr 1 Dziekana WBN z dnia 24.04.2015 w sprawie składania ...